StartAktualności17.04.2015 Pożar poddasza w Szpitalu św. Atnoniego

17.04.2015 Pożar poddasza w Szpitalu św. Atnoniego

samochod 1 20140603 1780180165W dniu dzisiejszym nasza jednostka brała udział w ćwiczeniach zorganizowanych na terenie Szpitala św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich. Scenariusz ćwiczeń przewidywał pożar poddasza w szpitalu. Przybyłe jednostki na miejsce akcji przystąpiły do gaszenia pożaru oraz ewakuacji osób znajdujących się w szpitalu. Jednostki biorące udział w ćwiczeniach: JRG Ząbkowice Śląskie, OSP Bardo, OSP Braszowice, OSP Ciepłowody, OSP Henryków, OSP Kamieniec Ząbkowicki 1, OSP Przyłęk i OSP Stolec

Zdjęcia DOBA.PL

Zdjęcia EM24.PL

 

 

 baner-oslona

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013