StartAktualności01.03.2017 Nowa torba PSP R1 dla OSP Bardo!

01.03.2017 Nowa torba PSP R1 dla OSP Bardo!

 20170301 1577480866W dniu dzisiejszym odbyło się uroczyste przekazanie torby do ratownictwa medycznego PSP R1 ufundowanej dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Bardzie przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

Torba została przekazana na ręce Prezesa OSP Radosława Sobieraja z rąk kierownika Palcówki Terenowej w Wałbrzychu, Bartłomieja Grzegorczyka.

 

W przekazaniu udział wzięli również Starosta Powiatowy Roman Fester, kierownik PT KRUS w Ząbkowicach Śląskich Grażyna Sobór, zastępca burmistrza Krystyna Sobieraj oraz druhowie OSP Bardo. Jest to już drugi nowy zestaw naszej OSP, pierwszy zakupiliśmy w grudniu (o którym pisaliśmy tutaj). W chwili obecnej na każdym z trzech samochodów ratowniczo-gaśniczych naszej jednostki znajduje się torba ratownictwa medycznego PSP R1.  

 

 

 baner-oslona

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013