StartAktualności12.06.2017 Wizyta w Przedszkolu w Bardzie

12.06.2017 Wizyta w Przedszkolu w Bardzie

 20170612 1478691546W dniu dzisiejszym strażacy z naszej jednostki odwiedzili dzieci z Przedszkola w Bardzie. 

Podczas spotkania dzieci dowiedziały się w jakich okolicznościach można wzywać straż pożarną. Utrwalono numery alarmowe: numer telefonu do Straży Pożarnej- 998, Pogotowia Ratunkowego- 999, Policji- 997 oraz numer alarmowy-112. Wytłumaczono dzieciom jak ich używać w sytuacjach zagrożenia życia.

Dzieci dowiedziały się również jak wygląda praca strażaków, jakim sprzętem się posługują. Druhowie także zaznajomili dzieci z tym jak udzielać pierwszej pomocy. Przedszkolaki wykazały ogromne zainteresowanie spotkaniem, podczas którego nabyły cenną wiedzę, a także otrzymały odblaskowe zawieszki na plecak.

 

 

 baner-oslona

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013