StartStrażacyZdarzeniaZdarzenia rok: 2017 13.02.2017 Dachowanie na ósemce

 20170213 1971881050Około godzinie 7 rano zadysponowano naszą jednostkę do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 8 na Dębowinie. 

Po dotarciu na miejsce zastano mocno rozbity samochód osobowy Skoda, który znajdował się na dachu i blokował jeden pas jezdni. Najprawdopodobniej kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożną skarpę, uszkodził słup telekomunikacyjny i znalazł się kilkadziesiąt metrów dalej na dachu po drugiej stronie drogi. 

 Kierujący samochodem najprawdopodobniej oddalił się z miejsca zdarzenia, natomiast pasażerowi strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy i po przebadaniu przez lekarza pozostał na miejscu akcji.

Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, odłączeniu akumulatorów oraz neutralicaji rozlanych płynów eksploatacyjnuch.

W działaniach udział brało:

OSP Bardo VW T4 SLRt

JRG Ząbkowice Śląskie Man GCBA

JRG Ząbkowice Śląskie Man GBARt

OSP Przyłęk Mercedes GBA

Policja

Pogotowie Ratunkowe

Artykuł EM24.PL

Artykuł DOBA.PL

Zdjecia: EM24.PL, DOBA.PL i OSP Bardo

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013