StartZdarzeniaZdarzenia 2015 08.09.2015 Pożar kotłowni

08.09.2015 Pożar kotłowni

znak 1 1 20140328 1134157059Przed godziną 17 zadysponowano naszą jednostkę do zadymienia w budynku mieszkalnym na ulicy Grunwaldzkiej 37.

Po dojechaniu na miejsce stwierdzono pożar kotłowni w budynku mieszkalnym. W kotłowni panowało bardzo duże zadymienie, przez co ratownicy prowadzący bezpośrednie działania gaśnicze musieli korzystać ze sprzętu ochrony dróg oddechowych. Pożar został ugaszony za pomocą jednego prądu wody.

Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, dogaszeniu pogorzeliska oraz przewietrzeniu wszystkich pomieszczeń budynku. Na miejscu zdarzenia znajdował się właściciel, który podjął próbę ugaszenia pożaru lecz nie przyniosła ona oczekiwanego efektu. Przybyłe na miejsce akcji Pogotowie Ratunkowe zabrało właściciela do szpitala.

W działaniach udział brało:

OSP Bardo Mercedes Atego GBA

JRG Ząbkowice Śląskie Man GCBA

OSP Przyłęk Mercedes GBA

Pogotowie Ratunkowe

pozar 20150908 1077040316

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013