StartZdarzeniaZdarzenia 2016 29.10.2016 Pożar budynku gospodarczego

29.10.2016 Pożar budynku gospodarczego

 20161030 1140963125Przed godziną 21 zadysponowano naszą jednostkę do pożaru budynku gospodarczego na ulicy Fabrycznej w Bardzie.

Po dojechaniu na miejsce stwierdzono, że pali się budynek gospodarczy kryty dachówką. Ogniem była objęta górna część budynku. W pobliżu obiektu znajdowały się dwa budynki mieszkalne. 

W pierwszej fazie akcji działania strażaków polegały na podaniu 3 prądów wody w natarciu na ogień. Gdy na miejsce zdarzenia przybywały kolejne zastępy strażaków - wprowadzono kolejne prądy gaśnicze w natarciu na ogień. Na potrzeby akcji zorganizowano zasilanie wodne z lokalnej sieci hydrantowej.

Dalsze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań oraz prowadzeniu prac rozbiórkowych i dogaszaniu pogorzeliska.

 

W działaniach udział brało:

OSP Bardo Mercedes Atego GBA 

OSP Bardo Mercedes 1114 GBA

JRG Ząbkowice Śląskie Man GCBA

JRG Ząbkowice Man GBARt

JRG Ząbkowice Śląskie Man SH 25D

OSP Przyłęk Mercedes GBA

Artykuł DOBA.PL

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013