StartZdarzeniaZdarzenia 201719.08.2017 Dachowanie na K8

19.08.2017 Dachowanie na K8

 20170819 1477315094Około godziny 11.20 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 8 między Bardem a Kłodzkiem.

Po dotarciu na miejsce zastano mocno rozbity samochód osobowy BMW, który znajdował się na dachu. Najprawdopodobniej kierujący samochodem osobowym wpadł w poślizg, zjechał na pobocze, po czym uderzył w przydrożną skarpę i znalazł się na dachu.

Osoby podróżujące samochodem znajdowały poza pojazdem i były pod opieką zespołu ratownictwa medycznego. Jedna osoba została zabrana przez Pogotowie Ratunkowe do szpitala na dalsze badania, natomiast trzy pozostałe osoby podróżujące w pojeździe po przebadaniu przez lekarza pozostały na miejscu akcji.

Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, pomocy Pogotowiu Ratunkowemu w transporcie osoby poszkodowanej do karetki, odłączeniu akumulatorów oraz neutralizacji rozlanych płynów eksploatacyjnych.

W działaniach udział brało:

OSP Bardo VW T4 SLRt

OSP Bardo Mercedes Atego GBA

JRG Ząbkowice Śląskie Man GCBA

JRG Ząbkowice Śląskie Jelcz GCBA

Policja

Pogotowie Ratunkowe x2

Artykuł EM24.PL

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013