StartZdarzeniaZdarzenia 201702.11.2017 Zderzenie dwóch samochodów na K8

02.11.2017 Zderzenie dwóch samochodów na K8

 20171102 2072234987Około godziny 11 zadysponowano naszą jednostkę do wypadku samochodowego na drodze krajowej nr 8 za Bardem w kierunku Ząbkowic Śląskich.  

Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki VW. Oba pojazdy znajdowały się poza jezdnią. Samochodami łącznie podróżowało siedem osób i opuściły one pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych.

 

Działania nasze polegały na zabezpieczeniu miejsca akcji, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączeniu akumulatorów.

Komunikat Policji: - 22-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego kierujący Volkswagenem Golfem, jadąc w stronę Ząbkowic Śląskich wyprzedzał samochód ciężarowy i doprowadził do bocznego zderzenia z jadącym z naprzeciwka pojazdem marki Volkswagen Polo za kierownicą, którego siedziała 28-letnia mieszkanka województwa opolskiego. Kierujący byli trzeźwi - informuje Ilona Golec, oficer prasowa z ząbkowickiej policji.

W działaniach udział brało:

OSP Bardo VW T4 SLRt

OSP Bardo Mercedes Atego GBA

JRG Ząbkowice Śląskie Man GBARt

JRG Ząbkowice Śląskie Man GCBA

OSP Przyłęk Mecrcedes GBA

Pogotowie Ratunkowe

Policja

Artykuł EM24.PL

Zdjęcia. EM24.PL oraz OSP Bardo

Zdarzenia

akcjeDział poświęcony akcjom w których brała udział nasza jednostka OSP Bardo

Więcej...

Nasz sprzęt

sprzet-1OSP Bardo dysponuje obecnie dwoma samochodami ratowniczo gaśniczymi oraz lekkim samochodem ratownictwa technicznego...

Więcej...

Galeria OSP Bardo

galeria1Zapraszamy do działu galeri gdzie znadują się zdjęcia z uroczystości, zdarzeń i ćwiczeń w których braliśmy udział.

Więcej...

www.ospbardo.pl Copyright © OSP Bardo 2013